Entegre Ağır İş Makineleri

Ağır iş makinesi üreticileri için global eğilim, saha operasyonlarının verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için birlikte çalışacak şekilde tasarlanan, kapsamlı entegre makineler yelpazesi sunmaktır.

Ağır iş makinesi sektörü daha akıllı, düzenlemelerle uyumlu ve güvenli makineler üretme konusunda büyük zorluklarla mücadele ediyor. Bunların arasında, teknolojilerdeki yenilikler kadar, sürdürülebilir ve dijital dönüşümler de pazarın beklentilerinin merkezinde yer alıyor.

Dassault Systèmes’in bu çözümü sayesinde, makine üreticileri tek bir veri kaynağı ve gerçek zamanlı işbirliğiyle gerçek dijital süreklilik deneyiminden yararlanıyor. Bu onların operasyonları yalınlaştırmalarını ve en iyi yaptıkları şeye daha fazla zaman ayırmalarını sağlıyor: Yenilikler için devrim yaratan teknolojiler geliştirmek ve sınıfının en iyisi makineler tasarlayıp üretmek.

Entegre Ağır İş Makineleri Çözümünün Faydaları

  • Strateji olarak sürdürülebilirlik

Şehirleşmenin artışıyla birlikte, sıkı emisyon düzenlemelerine uymak ve düşük yakıt emisyonları elde etmek için üreticilere yeni enerji donanımları geliştirin.

  • Yeni teknolojiler, yeni pazar, yeni kullanım

Teknolojideki yenilikler makine bağlantısı ve yazılımı ile sağlanan makine operasyon işini geliştirecek ek hizmet teklifleri de dahil olmak üzere, yeni pazarların ve kullanıcıların doğmasına tanık olun.

  • Maliyetlerin düşmesi ve sürenin kısalması

Yenilik hızını artırmak ve rekabetçi olmayı sürdürmek için ürün geliştirme ve doğrulama maliyetlerini düşürün. Ayrıca yeni ürünleri daha hızlı sunmak için pazarlama süresini de kısaltın.

  • Tartışmasız ürün kalitesi

Bir yandan marka itibarını artırırken ve pazar payını yükseltip muhafaza ederken, diğer yandan da rekabet avantajı elde etmek ve şirket gelirlerini artırmak için ürün tekliflerinizi farklılaştırın.

BİZ SİZİ ARAYALIM