Hız İçin Tek Kaynak Yönetimi

Başarılı Endüstriyel Ekipman şirketleri için belirleyici etkenlerden biri, müşterilerinin tercihlerine uygun hale getirilmiş kaliteli ürünler üretip bunları dünyanın her yerine rekor hızda ulaştırabilmektir. Bunu, müşteri memnuniyeti sağlamak için tüm kurumsal toplulukları (şirket içi ve dışı) tek bir platformda birleştiren yeni teknolojileri kullanarak başarırlar.

Bu çözüm, üretici şirketlerin bilgi birikiminden yararlanmalarını, işbirliğini yoğunlaştırmalarını, verimliliği artırmalarını ve yenilik sürecini tetiklemelerini sağlar. Karar verme sürecini kolaylaştıran, maliyeti azaltan ve pazara girişi hızlandıran esnek ama sağlam bir ortam yaratır.

3DEXPERIENCE® platformu üzerindeki bu çözüm, güncel bütünsel ürün verilerinin tüm grup tesisleri, mühendislik disiplinleri, üretim ve servis birimlerinde kullanılabilir olmasını sağlar. Kullanıcı dostu olmasına ek olarak, 3DEXPERIENCE platformu, her zaman ve her yerde, ürün geliştirme, müşteri projeleri ve stratejik girişimleri hızlandıran, gerçek bir iş ortamıdır.

Hız İçin Tek Kaynak Yönetimi Çözümünün Faydaları

  • İyileştirilmiş pazara giriş süresi

Müşterilerin tercihlerine uygun hale getirilmiş kaliteli ürünler tanımlayın, üretin ve dünyanın her yerine rekor hızda teslim edin.

  • Artan verimlilik ve düşen maliyet

Geçmişe ait bilgilerden yararlanan, ürün standardizasyonu ile yeniden kullanım miktarını artıran, kaliteyi yükseltip riskleri azaltan tek bir bilgi kaynağıyla üretim verimliliğini optimize edin ve geliştirme maliyetlerini düşürün.

  • Doğru ürün kalitesi ve esneklik

Ürün geliştirme süreci boyunca uçtan uca izleme ve gereksinimler ile uyumun izlenebilirliği sayesinde, gerçek zamanlı kararlar alınmasını ve ürünlerin zamanında, bütçeye uygun olarak teslim edilmesini sağlayın.

  • Yakın işbirliği ve iletişim

Bilgiden yararlanmak, yeniliği hızlandırmak ve üretkenliği geliştirmek için tüm mühendislik öğretilerini tek bir küresel ortamda bir araya getirin.

BİZ SİZİ ARAYALIM