Kurumsal Risk Planlaması

Herhangi bir fırsat, talep, kesinti veya tehdide uyum sağlamak ve bunlara yanıt vermek için iş risklerini yönetin.

Risk, hiçbir zaman bugün olduğundan daha ön planda olmamıştı. Son zamanlardaki belirsizlik ve çalkantıların gölgesinde, hiçbir işletme kendisini öngörülemeyen olayların etkilerine karşı bağışıklık kazanmış sayamaz. Yatırımcı ve yasal düzenleyici talepleri, tüm dünyadaki kuruluşları daha etkili risk yönetimi için Kurumsal Risk Yönetimi programları uygulamaya teşvik etmektedir. Bilgiyi eyleme dönüştürerek;

  • Karar alma sürecini gerçek zamanlı olarak kavramsal ve doğru bilgilerle iyileştirin
  • Ürün değişikliklerini üretime bağlamak için her bir fabrikadaki süreçlerinizi simüle edin ve optimize edin
  • Operasyonunuzu iyileştirmek ve tekliflerinizi modelleyip simüle etmek için tüm süreç verilerinizden yararlanın

Risk belirleme ve azaltma

3DEXPERIENCE® platformu sayesinde ekipmanlar tarafından üretilen veriler de dahil olmak üzere, birden fazla heterojen kaynaktan gelen güncel ve güvenilir verilere hızlı ve etkili erişim olanağına sahip olun. Dassault Systèmes düzenlemelerin gelişimi, karmaşık ürün yapıları ve veri modellerine yönelik işletme mantığı analizini kullanan bir analiz teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde ilgili kurumsal bilgiler açığa çıkarılır, ölçülür, analiz edilir ve kullanıcı tarafından özelleştirilen gösterge panellerinde görüntülenir.

3DEXPERIENCE platformu, mühendislik, üretim ve hizmet aşamalarında risk tanımlama ve azaltma için karmaşık değer ağlarını ve ekipmanlarını modellemeye yönelik entegre çözümler sunar.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Eş Zamanlı Ekipman Mühendisliği

Gerçek zamanlı mühendislik sayesinde üstün performansa yön verin ve inovasyon için işbirliği yapma potansiyelini açığa çıkarın.

Detaylı Bilgi

Hız İçin Tek Kaynak Yönetimi

Hızlı mühendislik ve üretim için benzersiz bir çözüme sahip olun.

Detaylı Bilgi

Dijital Ekipman
Sürekliliği

Ürün mühendisliğinden, imalat ve servis kadar her yerde, yüksek hızda işbirliği yapma, tasarlama ve üretme özgürlüğü sunar.

Detaylı Bilgi

Ekipman Geliştirme Çalışmaları

Ekipmanın durma süresini azaltmak ve çalışma performansını artırmak için planlanabilir bakım takvimi sunar.

Detaylı Bilgi