Kurumsal Risk Planlaması

Sürdürülebilirliğinizi korumak için şirketinizin dayanıklılığını artırın

Risk hiçbir zaman bugün olduğundan daha ön planda bir konu olmamıştı. Son zamanlardaki belirsizlik ve çalkantıların gölgesinde, hiçbir işletme kendisini öngörülemeyen olayların potansiyel etkisine karşı bağışıklık kazanmış sayamaz. Yatırımcı ve yasal düzenleyici talepleri, tüm dünyadaki kuruluşları daha etkili risk yönetimi için Kurumsal Risk Yönetimi programlarını uygulamaya teşvik etmektedir.

Bilgiyi eyleme geçirilebilecek öngörülere dönüştürerek;

Risk belirleme ve azaltma

3DEXPERIENCE® platformu şirketlere, ekipmanlar tarafından üretilen veriler de dahil olmak üzere, birden fazla heterojen kaynaktan gelen güncel ve güvenilir verilere hızlı ve etkili erişim olanağı sağlar. Dassault Systèmes düzenlemelerin gelişimi, karmaşık ürün yapıları ve veri modellerine yönelik işletme mantığı analizini kullanan bir analiz teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde ilgili kurumsal bilgiler açığa çıkarılır, ölçülür, analiz edilir ve kullanıcı tarafından özelleştirilen gösterge panellerinde görüntülenir.

3DEXPERIENCE platformu, Endüstriyel ekipman şirketlerine mühendislik, üretim ve hizmet aşamalarında risk tanımlama ve azaltma için karmaşık değer ağlarını ve ekipmanlarını modellemeye yönelik entegre çözümler sunar.

Çözümlerimiz

BİZ SİZİ ARAYALIM