İŞBİRLİĞİNE DAYANAN YÖNETİM

İşbirliğine dayanan mühendislik yaklaşımından yararlanmak için üçüncü taraf tasarım verilerini 3DEXPERIENCE platformuyla bağlayın. CAD verilerini ürün yaşam döngüsü yönetimi uygulamalarıyla zenginleştirin. Tasarım verilerinin CAD ortamlarının dışında, güvenli şekilde ve kuruluş genelinde paylaşılmasını sağlayın. Yerel tasarım arayüzünden verileri hemen bulup yeniden kullanma ve proje görevlerine erişme becerisiyle daha verimli çalışın. Her zaman, her yerde ve desteklenen her cihazda, tasarımları yönetmek, tasarımlara not eklemek ve bunları görselleştirmek için web tabanlı uygulamalardan yararlanın.

Avantajlar

  • Paydaşların çok disiplinli 3D ürün tanımına güvenle erişmelerini ve bu tanım üzerinde işbirliği yapmalarını sağlayan, model tabanlı bir yaklaşım kullanarak daha etkili bir şekilde işbirliği yapın.

  • Sürüm kontrolüyle hataları ve çalışmaların tekrarlanmasını azaltın, tedarikçilerin ve iş ortaklarının hepsinin, güncel ürün verileriyle çalıştıklarından emin olun.

  • Tasarım verilerini geliştirme sürecinin daha erken aşamalarında diğer tasarım disiplinleri ile paylaşarak pazarlama süresini kısaltın.