Yenaplus olarak amacımız, firmalara dijital dönüşüm yolculuklarında destek olmaktır. Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE Platform, ENOVIA, CATIA, SIMULIA ve DELMIA yazılımları ile işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik bir portföy oluşturuyoruz. Bu portföyü Yenaplus Yazılımları (Yenatools) sayesinde sizin süreçlerinize entegre ederek dijital dönüşüm yolcuğunda bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

  • Maliyetleri Azaltın

Dassault Systèmes ürünleri ile birlikte çalışan yazılımlar geliştiriyoruz. Böylece işletmenize özel ihtiyaçları daha hesaplı şekilde karşılıyoruz.

  • Zamandan Kazanın

Yenaplus Yazılımları (Yenatools) sayesinde günler süren el oyalayıcı işleri saniyeler içerisinde hallediyoruz.

  • Deneyimden Faydalanın

Üretim sektöründe 25 yıldan fazla deneyimimiz sayesinde size özel çözümü hızlı ve size en uygun şekilde sunuyoruz.

Dassault Systèmes

3DEXPERIENCE şirketi olan Dassault Systèmes, insanlığın gelişiminde bir katalizördür. Sürdürülebilir yenilikleri hayal etmek için işletmelere ve insanlara işbirliğine dayalı 3D sanal ortamlar sağlıyoruz. Müşterilerimiz, 3DEXPERIENCE platformu ve uygulamalarımızla gerçek dünyanın sanal deneyim ikizlerini yaratarak yenilik, öğrenme ve üretimin sınırlarını zorluyor. Dassault Systèmes, 140’tan fazla ülkede, tüm sektörlerde her ölçekten 270.000’i aşkın müşteriye değer katmaktadır.

3DEXPERIENCE, Compass simgesi, 3DS logosu, CATIA, BIOVIA, GEOVIA, SOLIDWORKS, 3DVIA, ENOVIA, EXALEAD, NETVIBES, MEDIDATA, CENTRIC PLM, 3DEXCITE, SIMULIA, DELMIA ve IFWE, Fransız bir “Société Européenne” (Versailles Ticaret Sicil No. B 322 306 440) olan Dassault Systèmes şirketinin veya Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki alt kuruluşlarının ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır.

Daha fazla bilgi için www.3ds.com sayfasını ziyaret edin.