Bugün Havacılık ve Savunma endüstrisi çevre üzerindeki etkisini önemli ölçüde azaltma, yeni şehir içi hava taşıtları geliştirme ve yeni uzay fethi dalgasını destekleme ihtiyacı da dahil olmak üzere, tarihteki en büyük zorluklardan biri ile karşı karşıyadır. Pazara yeni oyuncuların girmesiyle birlikte, rekabet daha da sertleşiyor. Şirketler bir yandan riski azaltmak için elinden geleni yapmak, diğer yandan da üstün performans sunmak ve güvenlikten hiçbir şekilde ödün vermemek zorunda.

Test, doğrulama, onaylama ve sertifikasyon süreçlerini iyileştirmek ve hızlandırmak için Dassault Systèmes’in Cleared to Operate endüstriyel çözüm deneyimi, programınızdaki tüm disiplinleri bağlar ve aynı zamanda tam yönetim şeffaflığı sağlar.  Aslına uygun simülasyon özellikleri, yeni tasarımların pazara güven içinde ve zamanında sunulacağından daha iyi emin olunmasını sağlayan erken ve kapsamlı değerlendirmeleri sunar.

Cleared to Operate Çözümünün Avantajları

  • Test İçgörüsünü Genişletin

    Tüm yapılandırmalar ve işletim koşulları için uçak performanslarının erken ve sürekli değerlendirmesini sağlayarak yenilikçi tasarımlarla beraber gelen riskleri azaltın.

  • Doğru testi planlayın - Doğru testi yapın

    Son aşamada ortaya çıkan arızaları en aza indirerek ve genel test bütçesini optimize ederek tek seferlik masrafları azaltın.

  • Sertifikasyonu zamanında edinin

    Sertifikasyon ve mühendislik paydaşları arasında işbirliğini düzene sokarak sertifikasyonu zamanında edineceğinizden emin olun.