Elektrikli, Bağlantılı ve Otonom Araçlar

Sürücüsüz, bağlantılı otomobiller bizi verimli, uygun fiyatlı, temiz ve yeşil seyahat çağına götürüyor. Uzmanlar, bu sistemlerin gelecek yıllarda seyahatleri dönüştüreceğini belirtiyor. Hareketliliğin ise akıllı şehirlerin ve etkileşimli toplulukların geleceğini şekillendireceğini tahmin ediyorlar.

null
Konseptleri/yapılandırmaları daha hızlı ve daha yüksek doğrulukla çoğaltın.
null
Dijital aracın tamamını geliştirme döngüsünde doğrulayın.
null
Simülasyon yardımıyla optimum araç seçeneklerini oluşturun.
null
Performans sorunlarını ayrıntılı tasarım öncesinde sanal olarak saptayın.

Daha Akıllı Araçlar Üretin

Günümüzde araçlar üzerindeki yenilikler, akıllı gömülü sistemler ve elektronik aksam çekirdeği üzerinde gerçekleşiyor. Bu yenilikleri gerçekleştirenler karmaşıklığı yönetebilmeyi, performansı optimize etmeyi ve araç güvenliğinden emin olmayı amaçlıyor.

3DEXPERIENCE® platformu, akıllı otomobilin yazılım geliştirmesinde yer alan kavramsal tasarım, gömülü sistemler ve çoklu disiplinler arasında uçtan uca dijital sürekliliği destekleyen yenilikçi uygulamalar sunar. Otomobil üreticileri; otomobilleri daha akıllı, daha güvenli ve daha yüksek performanslı yapabilmeyi amaçlayan karmaşık görevleri yönetmek için bir sistem mühendisliği yaklaşımı kullanarak araç geliştirmeyi ele alabilir.

Otomasyon, gecikmeye sebep olan verimsiz manuel süreçleri elimine ettiğinden başarılı değişiklik yönetimi açısından kritik öneme sahiptir. Ayrıca; ürün planlama, mühendislik, üretim ve tedarik zinciri boyunca değişimi destekleyebilecek tek bir süreç sunar.

Çözümlerimiz