| ÜRETİM OPERASYONLARINI İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRİR

3DEXPERIENCE DELMIA

3DEXPERIENCE® platformu tarafından desteklenen DELMIA, tüm endüstrilerde işbirliği, modelleme, optimizasyon yapılmasına ve operasyonlar gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE platformunun ayrılmaz bir parçası olarak, sanal ile gerçek dünyalar arasındaki bağlantıdır.

DELMIA sayesinde endüstriler ve hizmet sağlayıcıları işbirliği, modelleme, optimizasyon ve performans için değer ağlarının sanal ve gerçek dünyalarını birbirine bağlayabilir.

Operasyonel mükemmellik, değer ağı genelinde uyum gerektirir. DELMIA, değer ağı paydaşlarına (tedarikçilerden üreticilere, lojistik ve nakliye sağlayıcılarına, hizmet operatörlerine ve iş gücüne) eksiksiz bir çözüm sağlamak için gerçek operasyon dünyasıyla birlikte sanal modelleme ve simülasyon dünyasından yararlanma çözümleri sunar.

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

DELMIA Industrial Engineering, küresel operasyonları planlayarak, simüle ederek ve modelleyerek yenilik ve verimlilik sağlar. DELMIA, üretim ve hizmet sağlayıcılarının, tasarımın etkisinden küresel talebi nasıl karşılayacaklarını belirlemeye kadar tüm operasyonlarını sanal olarak deneyimlemelerine olanak tanır. Bu; mühendislik, üretim, lojistik ve hizmeti kapsayan operasyonlar genelinde tek bir 3B veri modeliyle mümkün olur.

DELMIA Industrial Engineering ile müşteriler, rekabete hızlı bir şekilde yanıt vermek veya yeni pazar fırsatlarından yararlanmak için değer ağlarını, fabrika yerleşimlerini, nakliye planlarını, süreç planlarını, lojistik planlarını ve işgücü planlarını sanal olarak doğrulayabilir. DELMIA Industrial Engineering özellikleri, üreticiler için görselleştirmeyi ürünün ötesine, üretim ve operasyonlara kadar genişleterek fiziksel tesis veya üretim hattı var olmadan önce üretim süreçlerini simüle etme becerisi sağlar.

AVANTAJLAR

İŞBİRLİKÇİ OPERASYONLAR

DELMIA Collaborative Operations, tüm paydaşlar için ortak bir anlayış sağlayan 3DEXPERIENCE Operations vizyonunun temel taşıdır. Bu çözüm; mühendislik, operasyon ve tedarik zincirinde bulunan farklı işlevlerdeki kullanıcılar arasındaki siloları ortadan kaldıran bütünsel, model tabanlı ve veri odaklı bir dijital temel sunar. Problem çözmeyi kolaylaştıran ve etkili kök neden analizi sağlayan, üretim işletmesinin ortak, güncel bir görünümünü sunar. Şirketler, bu kullanıcıları dijital olarak birbirine bağlayarak, kuruluşlarında görünürlük, denetim ve senkronizasyon elde edebilir.

AVANTAJLAR

BİZ SİZİ ARAYALIM