ENDÜSTRİYEL EKİPMAN

İNOVASYON İÇİN İMALATI DİJİTALLEŞTİRİR

Otomasyon, nesnelerin interneti (IoT), yapay zeka, büyük veri analizi, ağ tabanlı iletişim, makine öğrenimi ve bulut bilişim gibi 4. endüstriyel devrimin büyüyen trendleri; müşterilerimizle çalışma ve işbirliği yapma şeklimizi önemli ölçüde değiştirmektedir. Gelişmiş ve verimli makineler, ekipmanlar ve bileşenlerin oluşturulmasını, üretilmesini ve teslim edilmesini destekleyen bu yeni teknolojiler, ileri seviye endüstriyel ekipman çözümleri sunuyor.

Özel İmalat Makineleri

Tüm üretim sürecini kapsayan ekipmanlar, tek işlevli makinelerin yerini alıyor. Üreticilerin daha fazla iş alabilmesi için daha akıllı ve daha esnek makineler önermesi gerekiyor.

Endüstriyel Robotlar, Makine Araçları ve 3B Yazıcılar

Dijitalleşme, endüstriyel ekipman ve sistemleri dönüştürürken üreticilere bağlantılı ve özelleştirilmiş robot teknolojisi ve 3B baskı özelliği sunma esnekliği sağlıyor.

Güç ve Akışkan Ekipmanı

Yeni teknolojiler daha fazla esneklik, doğruluk, analiz ve özelleştirme becerileri sağlayarak güç ve akışkan ekipmanı tasarlama şeklini değiştirdi.

Metal ve Plastik Ürünler

Bir makinenin kararlılığı ve performansı, bileşenlerinin kalitesine bağlıdır. Tedarikçiler, uygun maliyetli hizmet sunmaya devam ederken müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına da uyum sağlıyor.

Ağır Mobil Makineler ve Ekipman

İnşaat, madencilik ve tarım sektörleri, faaliyet gereksinimlerine göre tasarlanmış, ulusal düzenlemelere uygun, sağlam ve verimli ağır mobil ekipmana ihtiyaç duyar.

Lastik Üreticileri

Artan yakıt ve ham madde maliyetleri, şiddetli rekabet, sıkı güvenlik ve çevre düzenlemeleri, günümüzün lastik üreticilerinin karşılaştığı zorluklardan sadece birkaçıdır.

Yapı Ekipmanı

Yapı ekipmanı söz konusu olduğunda, son kullanıcı konforu ve güvenliği çok önemlidir. Bu nedenle OEM’ler tasarıma, uyumluluğa ve ekipman verimliliğine özellikle önem verir.