ULAŞIM VE MOBİLİTE

KLASİK ARAÇ YENİLİKLERİNDEN GELECEĞİN MOBİLİTESİNE

Modern toplumun gelişmesini ve ilerlemesini sağlayan neredeyse her şey mobiliteye bağlıdır. Bu bakış açısıyla günümüzün otomotiv ve mobilite endüstrilerinin büyük bir devrimle karşı karşıya olduğu söylenebilir.

Sektör lideri 3DEXPERIENCE çözümleriyle günümüz OEM’leri ve yenilikçileri, mobilitenin geleceğini yeniden şekillendiriyor.

Otomobil ve Kamyonet OEM’ler

Binek otomobil, kamyonet ve minibüs markalarının ve üreticilerinin yeni düzenlemelere uyum sağlamasını, pazara yeni teknolojiler sunmasını ve müşteri taleplerini karşılamasını destekler.

Tedarikçiler

Küresel tedarikçilerin kârlılık sağlarken birden fazla OEM ile iş akışlarını başarılı bir şekilde yönetmesini, bölgesel gereksinimleri karşılamasını ve rekabetçi inovasyon sunmasını destekler.

Kamyonlar ve Otobüsler

Kamyon ve otobüs yenilikçilerinin modüler, çok işlevli, yeni nesil ticari araçları kavramsallaştırmasını, tasarlamasını, simüle etmesini ve üretmesini destekler.

Trenler

Demir yolu taşıtı tasarımcılarına ve üreticilerine; daha çeşitli, kârlı ve daha güvenli demir yolu ve tren geliştirmeleri için sektörde kanıtlanmış beceriler ve süreçler sağlar.

Mobilite Hizmetleri

Güvenli, paylaşılan ve sürdürülebilir mobilite için ilgi çekici ve sağlam ulaşım hizmetleri tasarlanmasını, simüle edilmesini, planlanmasını ve programlanmasını destekler.

Motosikletler

Motosiklet fütüristlerinin yüksek performanslı, yenilikçi bir tarzda yeni motosiklet ve scooter deneyimleri geliştirip sunmak için endüstri lideri becerilere sahip olmasını sağlar.

Yarış Arabaları

Küresel yarış yenilikçilerinin, yarış kazanan en iyi araçları üretmesini sağlarken onları aynı zamanda endüstri gereksinimlerini karşılamaları ve performansı optimize etmeleri için destekler.

BİZ SİZİ ARAYALIM