Ev ve Yaşam Çözümleri
YENİ NESİL İŞ ÇÖZÜMLERİ İÇİN YENAPLUS

EV VE YAŞAM

Günümüzün rekabetçi ev ve yaşam sektöründe, tüketicilerin neredeyse sınırsız seçeneği var. Tüketici merkezli bir inovasyon süreci oluşturmak için dijital dönüşümü teşvik etmek, vizyon sahibi şirketlerin sürdürülebilir iş büyümesi yaratmasını sağlayacaktır. Ürün fikrinden üretime ve lojistiğe kadar uçtan uca süreklilik sağlayan bir iş platformu, tüketicilerle birlikte kazanmak için daha özgün, sürdürülebilir ve kişiselleştirilmiş ürünler sunar.

3DEXPERIENCE Platform
ile Uçtan Uca Hizmet Alın

3DEXPERIENCE Platform
ile Uçtan Uca Hizmet Alın

3DEXPERIENCE Platform
ile Uçtan Uca Hizmet Alın

SEKTÖRDEKİ PROBLEMLER

Yeni Müşteri

Günümüz tüketicileri şehirlidir, bağlantılıdır ve şeffaflık arar. Bunları anlamak; şirketlerin, müşterinin beklentilerini karşılamasına ve sadakatini kazanmasına olanak tanır.

DETAYLI BİLGİ AL

Ürün Kategorisi Değişiklikleri

Ürün, süreç, malzemeler ve deneyime yönelik inovasyon sağlamak için geleneksel yöntemlerden uzaklaşın ve sınırsız düşünün.

DETAYLI BİLGİ AL

Tedarik Zinciri Dalgalanması

Esneklik sağlamak için üretim süreçlerini dijitalleştirin ve riski öngörüp yönetirken tüm tedarik zincirinizi gelişen tüketici talebine uyarlayın.

DETAYLI BİLGİ AL

Fark Yaratan İş Modelleri

Yeni iş modellerinin ve uygulamalarının ortaya çıkması, sektörü kitlesel mağazacılıktan özelleştirilmiş ürünlere ve kişiselleştirilmiş deneyimlere dönüştürüyor.

DETAYLI BİLGİ AL

Sürdürülebilirlik Zorunluluğu

Düzenleyiciler tarafından desteklenen tüketiciler, şirketlerin bir şirket olarak daha sürdürülebilir şekillerde hareket etmelerini ve piyasaya daha eko-verimli ürünler sunmalarını bekliyor.

DETAYLI BİLGİ AL

Kazanç Baskısı

Sürdürülebilir büyümeyi ve kârı sağlayacak çevik uygulamaları ve maliyet tasarrufu sağlayan teknolojileri uygulamak her zamankinden daha önemli.

DETAYLI BİLGİ AL

ÇÖZÜMLERİMİZ

Mükemmel Bağlantılı Ürün

Akıllı tüketici ürünlerini daha hızlı tasarlayın

KEŞFET

Mükemmel Tüketici Ürünü

Tüketicilerinizi memnun etmek için tasarım ve geliştirmeyi kolaylaştırın

KEŞFET