EV & YAŞAM

TÜKETİCİ DENEYİMİNİ KİŞİSELLEŞTİRMEK İÇİN BİREYİ YENİLİĞİN MERKEZİNDE KONUMLANDIRIR.

Günümüzün rekabetçi ev ve yaşam sektöründe, tüketicilerin neredeyse sınırsız seçeneği var. Tüketici merkezli bir inovasyon süreci oluşturmak için dijital dönüşümü teşvik etmek, vizyon sahibi şirketlerin sürdürülebilir iş büyümesi yaratmasını sağlayacaktır. Ürün fikrinden üretime ve lojistiğe kadar uçtan uca süreklilik sağlayan bir iş platformu, tüketicilerle birlikte kazanmak için daha özgün, sürdürülebilir ve kişiselleştirilmiş ürünler sunar.

Mobilya ve Ev Eşyaları

Akıllı tedarik zinciri optimizasyonu ile tasarım esnekliği sağlayan ev mobilyası, mutfak ve banyo ekipmanı, küçük ev aletleri, DIY(kendin yap) ve bahçe aletleri; kurumsal ve profesyonel mobilya endüstrisi için yenilikçi çözümler sunar.

Spor ve Eğlence Ürünleri

Spor ve dış mekan ekipmanı, oyuncaklar, müzik aletleri, bebek ekipmanları, ofis ve okul gereçleri endüstrisine yönelik çözümlerle tedarik zinciri maliyetleri düşerken ürün performansını en üst düzeye çıkar.

Moda ve Lüks Ürünler

Ayakkabı, giyim, aksesuar, gözlük, mücevher, saat ve deri ürünleri endüstrisi için yeni nesil kişiselleştirme imkanı ve deneyimi sunar.

Uzman Perakendeciler

Spor ürünleri ve ayakkabı perakendecileri, optik perakendecileri, elektronik ve ev aletleri perakendecileri, ofis gereçleri perakendecileri, bebek ekipmanı perakendecileri, yiyecek ve içecek perakendecileri gibi uzman perakendeciler için tüm kanallarda lojistik mükemmelliği ve cazip satış deneyimleri oluşturmaya yönelik çözümler sunar.

BİZ SİZİ ARAYALIM