ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

DELMIA, küresel operasyonları planlayarak, simüle ederek ve modelleyerek yenilik ve verimlilik sağlar. Üretim ve hizmet sağlayıcılarının, tasarımın etkisinden küresel talebi nasıl karşılayacaklarını belirlemeye kadar tüm operasyonlarını sanal olarak deneyimlemelerine olanak tanır. Bu; mühendislik, üretim, lojistik ve hizmeti kapsayan operasyonlar genelinde tek bir 3B veri modeliyle mümkün olur.

DELMIA ile müşteriler, rekabete hızlı bir şekilde yanıt vermek veya yeni pazar fırsatlarından yararlanmak için değer ağlarını, fabrika yerleşimlerini, nakliye planlarını, süreç planlarını, lojistik planlarını ve işgücü planlarını sanal olarak doğrulayabilir. Üreticiler için görselleştirmeyi ürünün ötesine, üretim ve operasyonlara kadar genişleterek fiziksel tesis veya üretim hattı var olmadan önce üretim süreçlerini simüle etme becerisi sağlar.

Avantajlar

  • Süreç ve kaynak planlama

    Sipariş üzerine üretilen yalın imalat sistemleri oluşturmak ve bunları optimize etmek için kapsamlı 3D süreç ve kaynak planlama araçları sunar.

  • Sanal üretim sistemi

    Gerçek zamanlı üretim faaliyetlerini izlemek, program değişiklikleri yapmak, yeni programlar başlatmak, model değişikliklerini tanıtmak ve bakım işlemlerini programlamak için doğru bir sanal üretim sistemi çalıştırır.

  • Simülasyon

    İmalat planlamasıyla eş zamanlı olarak imalat varlıklarını sanal olarak tanımlamak ve optimize etmek için araçlarla simülasyon yapılmasını sağlar.