PLM DANIŞMANLIĞI

PLM – Product Lifecycle Management Türkçe adıyla Ürün Yaşam Döngüsü, bir ürünün fikir aşamasından geri dönüşüme ve tekrar kullanıma kadar her bir evresine ait süreçlerinin yürütüldüğü bir platformdur. Dolayısıyla PLM platformunda, tasarımcıdan mühendise, tedarikçiden müşteriye, satıştan pazarlamaya ve üretimden dağıtıma kadar tüm birimler aktif çalışır. Şirketin tüm süreçlerini etkileyen PLM platformu hakkında size uygun çözümlerin doğru zamanda ve doğru şekilde sunulması önemlidir. Yenaplus olarak PLM Danışmanlığında size en uygun şekilde hizmet verebilmek için aşağıdaki adımlarla ilerliyoruz.

  • İlk adımda, müşterinin mevcut uygulamalarını ve süreçlerini belirliyor ve belirlenen alanlarda karşılaştıkları sorunları tespit ediyoruz.
  • İkinci adımda, müşterinin hedeflerini belirliyoruz ve ilgili yönetici ve kullanıcılarla birlikte yol haritasını hazırlıyoruz.
  • Üçüncü adımda, müşterinin hedeflerine yönelik uygulanabilir çözümler sunuyoruz ve müşterinin isteğine yönelik uyarlamaları belirliyoruz.
  • Projelerinizi hayata geçirdikten sonra aktif kullanım aşamasında da deneyimli mühendis kadromuzla yanınızda yer alıyoruz.