Her Yerde, Her Zaman, Her Cihazda

3DEXPERIENCE platformu, çalışanların farklı konumlarda veya zaman dilimlerinde olsalar bile birlikte çalışmalarını sağlayarak personellerinizin daha verimli bir şekilde çalışmalarına yardımcı olur. Bireyler, takımlar ve departmanlar arasındaki bağlantılar sayesinde paydaşlar gerçek zamanlı olarak herhangi bir modeli veya belgeyi kolayca erişebilir, düzenleyebilir ve gözden geçirebilirler. Dahası, ilham geldiğinde nerede olurlarsa olsunlar hemen harekete geçebilirler.

3DEXPERIENCE platformu aynı zamanda en iyi uzmanları işe alma esnekliğini de artırır, çünkü çalışan ve ortak konumu artık bir engel değildir.

3DEXPERIENCE platformu, çalışma şeklinizi nasıl özgürleştirecek?

Her Zaman Çalışın

Tek bir işbirliği ortamı, takım üyelerinin birbirleriyle etkileşimde bulunmasına ve bu etkileşimleri süreçler, içerik, veriler ve ilgili kişiler bağlamında zaman içinde takip etmelerine olanak sağlar. Gerçek zamanlı olarak birbirine bağlı olan bu etkileşimler, aynı sonuç odaklı sürecin bir parçası olduğundan daha akıcı hale gelir.

Bu sürekli iş akışı aynı zamanda tüm paydaşlara tam şeffaflık ve doğruluk sağlar, çünkü 3DEXPERIENCE platformu her zaman güncel bilgileri sunan bir kayıt sistemi olarak hizmet verir.

Herhangi Bir Cihazda Çalışın

Mobil telefonunuzdan, tabletinizden, masaüstünüzden güvenli bir şekilde erişebileceğiniz tek bir gerçeklik kaynağına, 3D modeller, panolar, simülasyonlar veya herhangi bir veriye erişim sağlanır. Herhangi bir cihaz üzerinden gerçek zamanlı işbirliği, gecikmeleri azaltır ve çoğaltılan bilgilerden kaynaklanan hataları ortadan kaldırır. Web tabanlı modelleme uygulamalarını kullanarak personel, tablet gibi cihazlardan faydalanarak akıcılık ve piksel mükemmelliğini uygun bir form faktöründe elde edebilir.

3DEXPERIENCE platformu ayrıca, özel cihazlara veya güçlü çalışma istasyonlarına ihtiyaç duymadan herhangi bir tarayıcı destekli cihazı kullanarak 3D modelleri ve tasarımları görselleştirmenize ve keşfetmenize olanak sağlar.