Startup’lar için 3DEXPERIENCE

Sizin harika bir fikriniz var. Bizim de bunu hayata geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz çözümlerimiz.

Nerede olursanız olun, hangi sektörde olursanız olun, amacınız ne olursa olsun, sizi destekleyebiliriz.

Airbus, Schindler, Tesla gibi endüstri liderlerinin ve endüstriyi temellerinden sallayan Canoo ve Eviation gibi şirketlerin kullandığı yazılımın aynısını kullanın. Yılda sadece 625USD  ödeyerek sahip olabileceğiniz ölçeklendirilebilir teklif, işletmenizle birlikte büyür.

Büyük düşünün, az harcayın. Girişimci potansiyelinizi açığa çıkarın.

Yeni kurulan genç ve yenilikçi şirketler için tasarlanan bu çözüm, Dassault Systèmes ile uzun vadeli bir ilişkiye giriş noktanızdır. Siz işletmenizi büyütürken değişen gereksinimlerinize uyum sağlayacak şekilde tasarlanan özel ve güçlü tekliflerle sizi yolculuğunuzun her aşamasında destekliyoruz.

İşinizi Bir Sonraki Adıma Taşıyın

  • Yolculuğunuzun her adımında sizinle birlikte çalışıyor ve başarıya ulaşmak için ihtiyacınız olan çözümleri ve desteği sunuyoruz.
  • Sınıfının en iyisi 3 Boyutlu Tasarım ve Simülasyon çözümleriyle basit ve karmaşık ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde üretebilirsiniz.
  • Tasarım, mühendislik ve imalat genelinde her zaman ve her yerde bulut üzerinden CATIA, SIMULIA, ENOVIA ve DELMIA’yı kullanarak tüm paydaşlarla işbirliğinde bulunabilirsiniz.
  • Her cihazda gerçek zamanlı işbirliğiyle proje yönetimi sağlayarak piyasaya sunma süresini önemli oranda kısaltabilirsiniz.
  • Üretken tasarım yazılımıyla karmaşık şekil ve örgü varyantlarını keşfedebilir ve doğrulayabilirsiniz.

Benzersiz 7×24 kişiselleştirilmiş destek avantajından yararlanın

BİZ SİZİ ARAYALIM