Yeni Müşteri Deneyimi

Araçlar; bilgi, eğlence, konfor, güvenlik, performans, enerji tasarrufu ve bağlanırlık açısından tüketicinin isteklerini karşılamak için entegre mobilite deneyimleri haline geliyor.

Son teknolojiye sahip çözümler; firmaların sürüş deneyimlerini iyileştiren, otonom seçenekler geliştirmelerini ve bunları sanal olarak doğrulamalarını sağlar. Bu yenilikler, yeni bir pazar payı kazanırken mevcut müşteri sadakatini güvence altına almanın temelini oluşturan önemli bir farklılaşma unsurudur.

Entegre çözümlerle ekiplerin yaratıcılığını destekleyin;

null
3B sanal duygusal marka oluşturma sunumlarının gücüyle kalpleri kazanın
null
Aksesuarların ve yüksek marjlı seçeneklerin satışını artırırken, stoktaki araç sayısını azaltın.
null
Dijital içerikler yaratmak için sanal yeteneklerinizi kullanarak ürün tanıtımlarının hızını, kalitesini ve erişimini artırın

Araç yenilikleri lansmanına turbo-şarj

Tedarikçiler müşterilerine üstün ürün ve hizmet desteği sağlamaya çalışmaktadır. Bu amaçla, pazarlama ve satış yöneticileri ürün üretilmeden önce paylaşılan tüm araç bilgilerini nasıl alabilir?

3DEXPERIENCE® platformu, hem B2B hem de B2C ‘ye hitap eder. Çarpıcı ve ürün odaklı araç satış ve pazarlama materyallerinin ve etkinlik deneyimlerinin geliştirilip sunulması için entegre ve yaratıcı bir ortamdır. Özel olarak araç endüstrisi için tasarlanmıştır. Dijital ürün tanıtımlarının ve müşteri katılım faaliyetlerinin hızını, kalitesini ve erişimini arttırır.

Çözümlerimiz