Kazanç Baskısı

Sürdürülebilir büyümeyi ve kârı sağlayacak çevik uygulamaları ve maliyet tasarrufu sağlayan teknolojileri uygulamak her zamankinden daha önemli.

Sektörde başarının yenilikçi ürün akışına bağlı olduğu bilinmektedir. Ancak birçok girişim, öngörülen satış ve kar hedeflerine ulaşmada başarısız oluyor. Başarı büyük oranda zaman ve maliyetle ilgilidir.

Ürün geliştirme sürecindeki gecikmeler, projelerin kritik lansman pencerelerini kaçırmasına neden olur. Bu durum satışları tehlikeye atarken, dahili verilerin ve tahminlerin yanlış yönetilmesiyle maliyetlerin yükselmesine neden olabilir. Şirketler inovasyondaki başarı oranlarını yükseltmeli, daha fazla inovasyon başlatmalı ve her girişim için pazara sunma süresini kısaltmalıdır. Bu, dahili verileri daha iyi yönetmek, işbirliği için bir platform oluşturmak ve projeleri raydan çıkarabilecek ve yavaşlatabilecek tahmin yürütmeyi azaltmak için bir model öncelikli strateji uygulamak anlamına gelir.

  • Sanal teknolojilerden yararlanarak pazara sunma süresini kısaltın ve maliyetleri düşürün.
  • Dahili verileri dijitalleştirin.
  • İşbirliği için anlaşmazlık, iletişim sorunları ve engel oluşturan şirket içi kısıtlamaları ortadan kaldırın.

Bilgiye Dayalı Karar Verin

Şirketlerin inovasyonu “ilk seferde doğru” yapmaları her zamankinden daha önemli. Bu da projeleri zamanında, yüksek kalitede ve maliyet parametrelerinin altında başlatmak anlamına gelir. Karar veren kişiler, en iyi bilgilerle “akıllı ve hızlı” çalışmalıdır.

3DEXPERIENCE® platformu, proje ekiplerinin daha kolay işbirliği yapmasını sağlayan ve ürün tasarımı, malzeme ile lojistik yaklaşımlarından maliyetleri düşürmek için güçlü simülasyon modelleri sunan entegre olmuş tek ortamdır. Doğru kişilerin doğru verilere anında erişimi olduğunda, kararlar daha kolay alınır, projeler daha hızlı akar ve başarı oranları artar.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Mükemmel Bağlantılı Ürün

Akıllı tüketici ürünlerini daha hızlı tasarlayın

Detaylı Bilgi

Mükemmel Tüketici Ürünü

Tüketicilerinizi memnun etmek için tasarım ve geliştirmeyi kolaylaştırın

Detaylı Bilgi