Mükemmel Tüketici Ürünü

Günümüz tüketicileri şehirlidir, bağlantılıdır ve şeffaflık arar. Bunları anlamak; şirketlerin, müşterinin beklentilerini karşılamasına ve sadakatini kazanmasına olanak tanır.

Yeniliğe yönelik müşteri talebinin ve küresel rekabetin hızla arttığı günlerde, markaların pazara doğru çözümü sunarak ve pazar payını ve kâr marjını artırarak zirvede kalmaları gerekir. Modern zamanlar tüketici eğilimleri ile temas halinde kalmak ve fikir geliştirme sürecinden kullanım ömrü sonuna kadar, ürün geliştirme esnekliğini iyileştirmek için güçlü ve akıllı çözümler gerektirir.

Bu çözüm, tedarikçiler de dahil olmak üzere, tüm tasarım, mühendislik ve üretim disiplinlerini, 3DEXPERIENCE® platformu tabanlı tek bir işbirliği ortamında entegre eder. Ürün geliştirme sürecini sorunsuz şekilde hızlandırılmasına ve özel sipariş ürünlerin rekor hızda hazırlanmasına yardımcı olan tüm Ürün Yaşam Döngüsü boyunca çok disiplinli tasarım yetenekleri sağlar.

Avantajlar

Mühendislikten üretime kadar dijital süreklilik
Tek bir çözümle birden fazla disiplini marka ekosisteminde sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayan, işbirliğine dayalı yenilikler platformudur.

Pazar eğilimlerini izlemeye devam edin
Markalar, sosyal dinleme aracılığıyla pazara yeni ürünler sunmalarına yardımcı olan insanlar ve fikirlerle bağlantı kurar.

Pazara giriş süresini iyileştirin
Dijital süreklilik ürün geliştirme sürecinin tüm aşamalarında karar alma sürecini hızlandırır, izlenebilirliği ve verimliliği artırır.

Ürün geliştirme maliyetlerini düşürün
Fiziksel prototip gereksinimini ve ilişkili masrafları azaltmak ya da ortadan kaldırmak için Sanal Simülasyonu kullanın.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Mükemmel Bağlantılı Ürün

Akıllı tüketici ürünlerini daha hızlı tasarlayın

Detaylı Bilgi

Mükemmel Tüketici Ürünü

Tüketicilerinizi memnun etmek için tasarım ve geliştirmeyi kolaylaştırın

Detaylı Bilgi