Mükemmel Bağlantılı Ürün

Akıllı tüketici ürünlerini daha hızlı tasarlayın

Gündelik ürünlerin daha akıllı, daha karmaşık sürümleri hızla yeni standart haline geliyor. Kullanıcı tercihlerine göre otomatik olarak ayarlanan mobilyalar, çimi mükemmel uzunlukta kesen robotik çim biçme makineleri ve pil ömrünü takip etmek için kullanılan akıllı bataryalara sahip elektrikli aletleri düşünün. Markaların değeri, kesintisiz işleyen donanım ve yazılım deneyimleri yaratma becerilerine bağlı olacak. Birçok marka için bu, ürettikleri ürünleri ve bunları üretme yöntemlerini kökten değiştirmek anlamına geliyor.

Mükemmel Bağlantılı Ürün çözümü, yeni nesil akıllı ve bağlantılı tüketici ürünlerini satışa sunmak için gereken her şeyi bir araya getirir. Tesis içinde ve bulutta kullanılabilen bu uçtan uca çözüm, birden fazla disiplinin birlikte çalışmasını temelden iyileştiren en yeni Model Tabanlı Sistem Mühendisliği (MBSE) ilkelerini destekler. MBSE sanal bir ortamda, ürün geliştirme döngüsünün erken aşamalarında mekanik, elektronik ve yazılım disiplinleri arasındaki izlenebilir her ara yüzü tanımlar. Tüm paydaşların 3DEXPERIENCE platformundaki dijitalleştirilmiş bir sistem modelinde eş zamanlı olarak çalışması sayesinde tasarımların ilk seferinde doğru olmasını sağlayın, yazılım ve donanım hatalarını ortadan kaldırın ve karmaşık ürünleri kalite ve performanstan ödün vermeden, daha hızlı ve daha uygun maliyetli yapılandırın.

Avantajlar

 • Geliri arttırın ve yeni iş modelleri geliştirin
  Yeni müşteriler çekmek ve pazar payınızı arttırmak için yenilikçi ürünleri rakiplerinizden önce satışa sunun. Tüketici gereksinimlerine uygun ve yeni tüketim modellerini destekleyen yüksek performanslı, bağlantılı ürünler geliştirin.
 • Daha hızlı ürün geliştirin
  MBSE kullanarak eksiksiz şeffaflık elde etmek, sorunları erken algılayıp çözmek, bilgiye dayalı kararlar almak ve pazara sunma süresini kısaltmak için birden fazla disiplini kesintisiz birbirine bağlayın ve ürün yaşam döngüsünün tamamında etkili bir biçimde işbirliği yapmaları konusunda sanal ekipleri destekleyin.
 • Ürün kalitesini sürekli geliştirin
  Tüm ürün özelliklerini ve işlevlerini kesintisiz bir şekilde entegre etmek ve performansı arttırmak için bir MBSE yaklaşımıyla birlikte bir platformda yazılım ve donanım tasarlama süreçlerini uyumlu hale getirin. Özellikleri erken aşamada doğrulamak, donanım ve yazılım hatalarından kaçınmak için tasarımları sanal bir ortamda test edin.
 • Ürün geliştirme maliyetlerini düşürün
  Son dakikada yapılan maliyetli değişikliklerden kaçınmak ve fiziksel prototipleri azaltmak için en başında, sanal bir modelde donanım ve yazılım bileşenleri ile elektronik ve mekanik tasarım arasındaki bağlantıları tanımlayın.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Mükemmel Bağlantılı Ürün

Akıllı tüketici ürünlerini daha hızlı tasarlayın

Detaylı Bilgi

Mükemmel Tüketici Ürünü

Tüketicilerinizi memnun etmek için tasarım ve geliştirmeyi kolaylaştırın

Detaylı Bilgi