Sürdürülebilirlik Zorunluluğu

Yeni iş modellerinin ve uygulamalarının ortaya çıkışı, sektörü toplu satıştan özelleştirilmiş ürünlere ve kişiselleştirilmiş deneyimlere dönüştürüyor.

Ticari bir tercih olarak sürdürülebilirlik, kuruluşun ekolojik, sosyal ve ekonomik çevrede nasıl çalıştığını aktif olarak dikkate alarak uzun vadeli değer yaratmak için akıllı bir yaklaşım olabilir. Sürdürülebilirliği bir öncelik haline getirmek, bu tür stratejiler geliştirmenin şirketin uzun ömürlülüğünü artıracağı varsayımına dayanmaktadır. Y kuşağı tüketicilerinin şirketlere sürdürülebilirlik hakkında daha fazla düşünmeleri için baskı yaptıkları söyleniyor. Fakat Z Kuşağı ise bu konuda kanıt istiyor. Artık söz vermek ve sürdürülebilirlik için özgün bir yaklaşım benimsemek şirketlerin inisiyatifine kalmıştır.

Organizasyon genelinde daha sürdürülebilir bir yaklaşımla rekabet avantajı yaratmak

Sürdürülebilirlik yaklaşımını benimseyen ve ilerleme gösteren şirketler, uzun vadeli ticari büyümenin temeli olan rekabet avantajını ortaya çıkarıyor.

Güçlü planlama yetenekleriyle 3DEXPERIENCE® platformu; ekolojik, verimli ve sürdürülebilir tedarik zincirlerini destekler. Platform, şirketlerin sanal tasarım ve simülasyon araçlarıyla daha sürdürülebilir ham maddeleri işlemesine olanak tanır. Ekolojik verimliliği teşvik etmek için platform, karbon ayak izini azaltmak ve kamyon taşımacılığı için daha az, daha kolay yol alınabilmesini sağlamak için optimize edilmiş üretim ve lojistiğin kullanılmasını sağlar.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Mükemmel Bağlantılı Ürün

Akıllı tüketici ürünlerini daha hızlı tasarlayın

Detaylı Bilgi

Mükemmel Tüketici Ürünü

Tüketicilerinizi memnun etmek için tasarım ve geliştirmeyi kolaylaştırın

Detaylı Bilgi