Tedarik Zinciri Dalgalanması

Esneklik sağlamak için üretim süreçlerini dijitalleştirin ve riski öngörüp yönetirken tüm tedarik zincirinizi gelişen tüketici talebine uyarlayın.

Tedarik zincirinin gelecek nesli yaklaştı. Günümüzde yeni riskleri ve olası kesintileri yönetmek için yeni, akıllı yaklaşımlar gerekiyor. Ürün yapılandırmalarını yönetmek; üretimi hızla ölçeklendirebilmeyi, üretim becerilerini yeniden yönlendirebilmeyi, malzeme gereksinimlerini hızla yönetebilmeyi ve çevik bir yeniden planlama yapabilmeyi gerektirir.

Aynı zamanda esnek olmak ve benzersiz ürünleri tüketiciye verimli ve hızlı bir şekilde sunmak gereklidir. Ekonomik krizlerin, iklim değişikliğinin, ticaret savaşlarının vb. etkisiyle doğru hammaddelerin ve bileşenlerin tedarik edilmesi şirketler için giderek daha zor hale geliyor. Çözüm; özelleştirme, yapılandırma, kişiselleştirme ve teslimatı uygun maliyetli bir şekilde yönetmenin ve daha sürdürülebilir kaynak sağlama stratejileri sağlamak için geleneksel ürün tedarik zincirlerinin performansını büyük ölçüde iyileştirmenin yeni bir yolu olacaktır.

  • Uyarlanabilir ve ölçeklenebilir dijital tedarik ağıyla Yeni Tüketicinin taleplerini karşılayın.
  • Akıllı, son teslimat etabı lojistiği ile tüketici memnuniyeti oluşturun ve maliyetleri düşürün.
  • Üretim simülasyonu ve optimizasyon yoluyla kâr marjını artırın ve pazara sunma süresini azaltın.
  • Tüketicilerden gelen değişken taleplere yanıt vermek için sürdürülebilir kaynak sağlama stratejilerini etkinleştirin.

Üretim ve Lojistik Zekası ile Hızlanın

Üreticiler sürekli olarak, tüketici memnuniyetini en üst düzeye çıkarırken, tüm tedarik zincirinde maliyetleri ve riskleri en aza indirmenin yollarını aramaktadır. Yeni ürün türleri ve kişiselleştirme fırsatları, uyarlanabilirlik sağlayan ve tedarik zincirinde sürdürülebilir kaynak sağlama yoluyla seri üretim ile kitlesel özelleştirme arasında akıllıca geçiş yapabilen sistemler gerektirir. Üretim simülasyon teknolojileri verimliliği optimize eder ve maliyetleri düşürür. Fabrika optimizasyon araçları ise ölçeği, becerileri, malzeme değişkenliği ile uyumluluğu akıllıca yönetir. Gelişmiş teslimat lojistiği, şirketlerin maliyet kontrolü sağlarken her yerde, her zaman teslimat yapılmasına yardımcı olur.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Mükemmel Bağlantılı Ürün

Akıllı tüketici ürünlerini daha hızlı tasarlayın

Detaylı Bilgi

Mükemmel Tüketici Ürünü

Tüketicilerinizi memnun etmek için tasarım ve geliştirmeyi kolaylaştırın

Detaylı Bilgi