Yeni Müşteri

Günümüz tüketicileri şehirlidir, bağlantılıdır ve şeffaflık arar. Bunları anlamak; şirketlerin, müşterinin beklentilerini karşılamasına ve sadakatini kazanmasına olanak tanır.

Bugün, dünya nüfusunun %55’i kentsel alanlarda yaşıyor. 2050 yılına kadar bu sayının %68’e çıkması ve bu büyümenin %60’ının 600 şehirden gelmesi bekleniyor. Bu büyüme ile birlikte, yaşamlarında çeşitli dijital cihazlardan yararlanan şehirli, orta sınıf tüketicinin, gerçek zamanlı, dijital olarak bağlantılı deneyimler için yeni beklentileri ortaya çıkıyor. İnsanlar sürdürülebilir ürünler talep ediyor. Geçmiştekinden çok daha fazla ürün eğitimine sahipler ve derinlemesine bir kişiselleştirme ihtiyacı duyuyorlar. İster seçenekleri araştırıyor, ister belirli bir ürünü arıyor, ister kişiselleştirilmiş bir şey yaratıyor olsun, “Yeni Tüketici”, yeni yaşam tarzının ihtiyaçlarını karşılayan kolay ama ilgi çekici bir marka deneyimi talep ediyor.

  • Tercihe dayalı ürün ve hizmetler oluşturmak için tüketici yaşam tarzının tüm yönleriyle bağlantı kurun.
  • Kişisel, sürdürülebilir ve bağlantılı, teknoloji odaklı ürünler oluşturun.
    Sadakat oluşturun. Basitleştirmek, eğitmek ve heyecanlandırmak için özel olarak tasarlanmış deneyimlerle satışları artırın.
  • Tercihe dayalı ürünler ve hizmetler oluşturmak için yeni tüketiciyi dinleyin. Dijital ve bağlantılı cihazlarla ev içi deneyimler sunun.

İnovasyonu Teşvik Etmek İçin Tüketici Verileriyle Bağlantı Kurun

Yeni Tüketici, büyük miktarda veri yaratır. İster giyilebilir bir akıllı cihazdan gerçek zamanlı sağlık izleme, ister bağlı bir IoT cihazından sıcaklık ve aydınlatma seviyeleri gibi ev otomasyonu bilgileri olsun, tüketici verileri her yerdedir. Bu verileri yakalamak amacıyla yeni cihazlar inşa etmek ve yeni ürün kategorileri oluşturmak için mevcut verileri kullanmak, gelecekteki inovasyon çabalarının merkezinde yer alacaktır. Tüketicilerin %80’inin 2030’a kadar kişiselleştirilmiş ürünler kullanmak istiyor. 3B tasarım metodolojilerinin kullanımı ürün yaratmayı hızlandırırken tüketici iç görülerinden yararlanır. Böylece, markaların daha az maliyetle ve daha kısa sürede yenilikçi, tüketici merkezli ürünler yaratmasına olanak tanır.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Mükemmel Bağlantılı Ürün

Akıllı tüketici ürünlerini daha hızlı tasarlayın

Detaylı Bilgi

Mükemmel Tüketici Ürünü

Tüketicilerinizi memnun etmek için tasarım ve geliştirmeyi kolaylaştırın

Detaylı Bilgi