Hedefe Yönelik Ortak Tasarım

Havacılık programlarını zamanında, hedefe uygun ve şartnameye göre teslim edin

Hedefe Yönelik Ortak Tasarım çözümü, Orijinal Ekipman Üreticilerinin (OEM’ler) formu, uyumu ve işlevi optimize edecek şekilde entegre bir System Digital Mock-up (Sistem DMU) içinde farklı araçları, organizasyonları ve süreçleri tek bir akış halinde bütünleştirmesine olanak tanır. Bu Sistem DMU, bir programın maliyetini ve zamanlamasını büyük ölçüde etkileyen entegrasyon sorunlarının çoğunu önleyebilir.

Aradaki bağlantıları kurarak 3DEXPERIENCE® platformu tüm departmanlar, tesisler ve tedarikçiler genelinde Önemli Performans Göstergelerinin (KPI) gerçek zamanlı görüntüsüyle program karmaşasına yön verilmesini mümkün kılar ve programların proaktif olarak rotaya bağlı kalmalarını sağlar.

Avantajlar

 • Teknoloji alanındaki ilerlemeleri kontrol edin
  Mühendislik sürecinin, yakıt tüketimi anlamında daha verimli ve daha çevre dostu ürünlere yönelik talepleri karşılayabilmesi için yeni teknolojileri ve malzemeleri dahil edebilmesi gerekir.
 • Tasarım yoluyla imalat mükemmelliğini elde edin
  Maliyetli geç evre sorunlarından kaçınmak için, mühendislik tasarımlarını ve üretim kurulum süreçlerini işlevsel dijital test modeli ile verimli bir şekilde bütünleştirin ve doğrulayın.
 • Programları gerçek zamanlı olarak yönetin
  Paydaşlar, programın durumunu değerlendirebilir ve sonuçların tam izlenebilirliği ile tüm kilit performans göstergelerini derhal gözden geçirebilir.
 • Maliyetleri düşürün ve kaliteyi geliştirin
  Performans, güvenilirlik ve maliyet hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için birden çok disiplini kapsayan simülasyonlar yoluyla programın yürütülmesini geliştirin.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Gökyüzünü Yeniden Keşfet

Konseptten bulutta sertifikasyona giden süreci hızlandırın

Detaylı Bilgi

Operasyon Mükemmelliği

Zamanında ve daha düşük maliyetlerle test yapın ve onaylayın

Detaylı Bilgi

Program
Mükemmelliği

Strateji ve yüksek program performansı geliştirin

Detaylı Bilgi

Hedefe Yönelik Ortak Tasarım

Havacılık programlarını zamanında, hedefe uygun ve şartnameye göre teslim edin

Detaylı Bilgi

Uçmak için Tasarım

Teklif verme aşamasından teslimata kadar kâr marjını artırırken çalışmalara ivme
kazandırın

Detaylı Bilgi