Hedefe Yönelik Ortak Tasarım

Hedefe Yönelik Ortak Tasarım çözümü, Orijinal Ekipman Üreticilerinin (OEM’ler) formu, uyumu ve işlevi optimize edecek şekilde entegre bir System Digital Mock-up (Sistem DMU) içinde farklı araçları, organizasyonları ve süreçleri tek bir akış halinde bütünleştirmesine olanak tanır. Bu Sistem DMU, bir programın maliyetini ve zamanlamasını büyük ölçüde etkileyen entegrasyon sorunlarının çoğunu önleyebilir.

Aradaki bağlantıları kurarak 3DEXPERIENCE® platformu tüm departmanlar, tesisler ve tedarikçiler genelinde Önemli Performans Göstergelerinin (KPI) gerçek zamanlı görüntüsüyle program karmaşasına yön verilmesini mümkün kılar ve programların proaktif olarak rotaya bağlı kalmalarını sağlar.

Avantajlar

 • Teknoloji alanındaki ilerlemeleri kontrol edin

  Mühendislik sürecinin, yakıt tüketimi anlamında daha verimli ve daha çevre dostu ürünlere yönelik talepleri karşılayabilmesi için yeni teknolojileri ve malzemeleri dahil edebilmesi gerekir.

 • Programları gerçek zamanlı olarak yönetin

  Paydaşlar, programın durumunu değerlendirebilir ve sonuçların tam izlenebilirliği ile tüm kilit performans göstergelerini derhal gözden geçirebilir.

 • Tasarım yoluyla imalat mükemmelliğini elde edin

  Maliyetli geç evre sorunlarından kaçınmak için, mühendislik tasarımlarını ve üretim kurulum süreçlerini işlevsel dijital test modeli ile verimli bir şekilde bütünleştirin ve doğrulayın.

 • Maliyetleri düşürün ve kaliteyi geliştirin

  Performans, güvenilirlik ve maliyet hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için birden çok disiplini kapsayan simülasyonlar yoluyla programın yürütülmesini geliştirin.