Operasyon Mükemmelliği

Havacılık ve Savunma endüstrisi; çevre üzerindeki etkisini önemli ölçüde azaltmaya, şehir içi hava taşıtları ve uzay araçları geliştirmeye  çalışmaktadır. Pazara yeni oyuncuların girmesiyle birlikte, rekabet daha da sertleşiyor. Şirketler bir yandan riski azaltmak için elinden geleni yapmak, diğer yandan da üstün performans sunmak ve güvenlikten hiçbir şekilde ödün vermemek zorunda.

Operasyon Mükemmelliği çözümü, test, doğrulama, onaylama ve sertifikasyon süreçlerini iyileştirmek ve hızlandırmak için programınızdaki tüm disiplinleri bağlar. Aynı zamanda tam yönetim şeffaflığı sağlar. Simülasyon sayesinde, yeni tasarımların pazara güven içinde ve zamanında sunulacağından emin olunmasını sağlayan erken ve kapsamlı değerlendirmeleri sunar.

Avantajlar

  • Test içgörüsünü genişletin

    Tüm yapılandırmalar ve işletim koşulları için uçak performanslarının sürekli değerlendirmesini sağlayarak yenilikçi tasarımlarla beraber gelen riskleri azaltın.

  • Doğru testi planlayın - Doğru testi yapın

    Son aşamada ortaya çıkan arızaları en aza indirerek ve genel test bütçesini optimize ederek tek seferlik masrafları azaltın.

  • Sertifikasyonu zamanında edinin

    Sertifikasyon ve mühendislik paydaşları arasında işbirliğini düzene sokarak sertifikasyonu zamanında edineceğinizden emin olun.