Yolcu Güvenini Yeniden Oluşturun

Uçaklardaki yolcu deneyimini iyileştirmek günümüzde daha önemli hale geldi. OEM’ler ve tedarikçileri, güvenli ve temiz alan ihtiyacını karşılamak amacıyla kabin tasarımını yeniden değerlendirebilir.

Endüstri, hastalıkların yayılmasını önleme konusunda güçlü deneyime sahiptir. Havayollarının, havaalanlarının ve uçak OEM’lerinin halihazırda duruma uygun sağlam güvenlik protokolleri vardır. Havacılık endüstrisinin DNA’sında yolcularının güvenliği yer alır.

null
Güvenlik prosedürlerini yeniden tasarlayıp test ederek iş gücünüzün ve yolcularınızın güvenini artırın.
null
Uçak kabini ve havaalanı ortamında hava akışı ile virüs yayılım modellerini simüle edin.
null
İş iyileştirme uygulamasındaki zararı en aza indirin, kaynaklarınızı ve faaliyetlerinizi optimize edin.
null
Geleceğin kabinini geliştirin.

Yolcu güvenini geri kazanmak için teknolojiden yararlanın

Bu yeni dönem, Havayolları, Havaalanı İşletmecileri ve OEM’lere inovasyon yapmak için büyük bir fırsat sunuyor.  Havalimanını ve kabini güvenli bir ortam haline getiren teknoloji ve mühendislik, insanların tekrar havayolunu tercih etmesine yardımcı olmak için kritik öneme sahip.

3DEXPERIENCE® platformu, Havayolu Şirketlerinin, Havaalanlarının, Uçak OEM’lerinin ve tedarikçilerinin sürekli değişen seyahat düzenlemelerine uyum sağlamasına yardımcı olur. Platformun sanal ikiz yeteneklerinden yararlanarak işbirliği yapma, “varsayım” analizi yapma ve yenilikçi çözümler geliştirme imkanı sağlar.

Çözümlerimiz