Yuksek Performansli Elektronik

Performans, Uyarlanabilirlik, Güvenilirlik, Maliyet, Tedarik ve Uyum için Elektronik Sistemler Geliştirme Sürecinde Uzmanlaşın.

Yüksek Performanslı Elektronik çözümü, şirketleri karmaşık teknolojik sistemlerin oluşturulması sürecinde destekler ve şirketlerin pazardaki konumlarını güçlendirip rekabetçi ve çevik olmasını sağlar.

Teknoloji bileşenleri sürekli tedarik dalgalanması ile karşı karşıyadır ve yaşam döngüleri daha kısadır. Yüksek Performanslı Elektronik çözümü, müşterilerin bunları şirket içi bir katalogda sınıflandırmasını ve iş politikasına uygun olarak etkili ve maliyetleri düşüren bir standartlaştırma ve kaynak kullanımı süreci benimsemelerini sağlar.

Bu sayede ürün kalitesi artar ve uyumsuzluk riski önlenir. Çözüm, diğer disiplinlerin etkisi, bağlamı ve anlamı ile ilgili anında şeffaflık sağlayarak ve birleştirilen değişiklikleri yöneterek özellikle disiplinler arası işbirliği olmak üzere Baskılı Devre Kartları Mühendisliğini destekler. Ayrıca gereksinimlerden doğrulama sürecine kadar her aşamada tam şeffaflık ve izlenebilirlik sağlar.

Yüksek Performanslı Elektronik şu değerleri sunar:

  • Sanal doğrulama ve iyileştirilmiş mimari ile prototip sayısında %30 azalma
  • Sanal yapı ve eksiksiz gereksinimler ve imalat kuralları uyumuyla düşük kalitede %30 azalma
  • Değer katmayan etkinliklerdeki %60’lık azalma sayesinde, Baskılı Devre
  • Kartı Düzeneği Ar-Ge maliyetlerinde %7 azalma
  • Talep konsolidasyonu ile küresel bileşen maliyetinde %2 tasarruf

ÇÖZÜMLERİMİZ

Yüksek Sanal Prototipleme

Sanal doğrulama kullanımını en üst düzeye çıkararak geliştirme sürecini hızlandırın ve cihaz güvenilirliğini arttırın

Detaylı Bilgi

Yüksek Performanslı Elektronik

Performans, Uyarlanabilirlik, Güvenilirlik, Maliyet, Tedarik ve Uyum için Elektronik Sistemler Geliştirme Sürecinde Uzmanlaşın.

Detaylı Bilgi