Dijital Ekipman Sürekliliği

Büyük endüstriyel ekipman şirketlerinin sahip oldukları avantajlardan biri de tüm kuruluş genelinde kesintisiz veri sürekliliği ve üretkenlik sağlayan teknolojidir.  Yeni teknolojiler üreticilerin ürünleri üretme ve hizmetleri sunma şeklini geliştirmek için sürekli olarak yeni süreçler ve sistemler sunmaktadır.

Ama küçük ve orta ölçekli şirketler için yeni teknolojiyi benimsemek bunaltıcı ve yüksek maliyetli görünebilir. Bu çözümle, küçük ve orta ölçekli Endüstriyel Ekipman şirketleri, tüm değer zincirinde dijital süreklilik sunan, veri güdümlü bir işbirliği platformuyla fırsat eşitliği sağlayabilirler. 3DEXPERIENCE platformunu temel alan bu çözüm, şirketlerin dosya tabanlı ürün yapısına sahip bir şirketten, veri tabanlı ürün yapısına sahip bir şirkete dönüşmelerini ve bağımsız ürün portföyünden, daha iyi müşteri ilişkileri ve ek gelir elde edilmesini destekleyen, hizmet tabanlı tekliflere geçiş yapmalarını sağlar.

Ürün mühendisliğinden, imalata, servis ve bakıma kadar her yerde, yüksek hızda işbirliği yapma, tasarlama ve üretme özgürlüğü sunar.

Dijital Ekipman Sürekliliği Çözümünün Faydaları

  • Zenginleştirilmiş işbirliği sayesinde her zaman, her yerde gerekli tüm bilgilere erişin. Bileştirilmiş bir ekosistemde becerilerden ve bilgi birikiminden etkili şekilde faydalanın.
  • Pazara daha iyi ürünleri, daha hızlı sürün.
  • Üretkenlik artışı ve birleşik proje yönetimi sunan çözümleri hemen ve kolayca harekete geçirme becerisi elde edin.
  • Uygun maliyetli üretim proje yönetimini verimli kaynak kullanımı, risk hafifletme ve sorun çözümü sağlayacak şekilde entegre edin.
  • Daha yüksek ürün kalitesine ve daha fazla çevikliğe sahip olun.  İhtiyaçlara uygunluğun izlenebilmesi sayesinde fikir üretmeden konsept ve üretim aşamasına kadar yüksek değerli ürünler yaratın.

BİZ SİZİ ARAYALIM