Dijital Ekipman Sürekliliği

Ürün mühendisliğinden, imalata, servis ve bakıma kadar her yerde, yüksek hızda işbirliği yapma, tasarlama ve üretme özgürlüğü sunar.

Büyük şirketlerin sahip oldukları avantajlardan biri de tüm kuruluş genelinde kesintisiz veri sürekliliği ve üretkenlik sağlayan teknoloji kullanımıdır. Yeni teknolojiler üreticilerin, üretme ve hizmetleri sunma şeklini geliştirmek için yeni süreçler ve sistemler sunmaktadır.

Diğer taraftan küçük ve orta ölçekli şirketler için yeni teknolojiyi benimsemek bunaltıcı ve yüksek maliyetli görünebilir. Bu çözümle, küçük ve orta ölçekli şirketler de tüm değer zincirinde dijital sürekliği sağlar. 3DEXPERIENCE platformunu temel alan bu çözüm, şirketleri dosya tabanlı ürün yapısından, veri tabanlı ürün yapısına geçirir. Böylece ek gelir elde edilmesini destekleyen, hizmet tabanlı tekliflere geçiş yapılabilir.

Ürün mühendisliğinden, imalata, servis ve bakıma kadar her yerde, yüksek hızda işbirliği yapma, tasarlama ve üretme özgürlüğü sunar.

Dijital Ekipman Sürekliliği Çözümünün Faydaları

  • İşbirliği sayesinde her zaman, her yerde gerekli tüm bilgilere erişin. Birleştirilmiş bir ekosistemde becerilerden ve bilgi birikiminden etkili şekilde faydalanın.
  • Üretkenlik artışı ve birleşik proje yönetimi sunan çözümleri hemen ve kolayca harekete geçirin.
  • Yüksek ürün kalitesine ve çevikliğe sahip olun. İhtiyaçlara uygunluğun izlenebilmesi sayesinde fikirden konsept ve üretim aşamasına kadar yüksek katma değerli ürünler yaratın.
  • Uygun maliyetli proje yönetimini verimli kaynak kullanımı, risk hafifletme ve sorun çözümü sağlayacak şekilde entegre edin.
    Pazara daha iyi ürünleri daha hızlı sürün.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Eş Zamanlı Ekipman Mühendisliği

Gerçek zamanlı mühendislik sayesinde üstün performansa yön verin ve inovasyon için işbirliği yapma potansiyelini açığa çıkarın.

Detaylı Bilgi

Hız İçin Tek Kaynak Yönetimi

Hızlı mühendislik ve üretim için benzersiz bir çözüme sahip olun.

Detaylı Bilgi

Dijital Ekipman
Sürekliliği

Ürün mühendisliğinden, imalat ve servis kadar her yerde, yüksek hızda işbirliği yapma, tasarlama ve üretme özgürlüğü sunar.

Detaylı Bilgi

Ekipman Geliştirme Çalışmaları

Ekipmanın durma süresini azaltmak ve çalışma performansını artırmak için planlanabilir bakım takvimi sunar.

Detaylı Bilgi