Dijital Ekipman Sürekliliği

Büyük şirketlerin sahip oldukları avantajlardan biri de tüm kuruluş genelinde kesintisiz veri sürekliliği ve üretkenlik sağlayan teknoloji kullanımıdır. Yeni teknolojiler üreticilerin, üretme ve hizmetleri sunma şeklini geliştirmek için yeni süreçler ve sistemler sunmaktadır.

Diğer taraftan küçük ve orta ölçekli şirketler için yeni teknolojiyi benimsemek bunaltıcı ve yüksek maliyetli görünebilir. Bu çözümle, küçük ve orta ölçekli şirketler de tüm değer zincirinde dijital sürekliği sağlar. 3DEXPERIENCE platformunu temel alan bu çözüm, şirketleri dosya tabanlı ürün yapısından, veri tabanlı ürün yapısına geçirir. Böylece ek gelir elde edilmesini destekleyen, hizmet tabanlı tekliflere geçiş yapılabilir.

Ürün mühendisliğinden, imalata, servis ve bakıma kadar her yerde, yüksek hızda işbirliği yapma, tasarlama ve üretme özgürlüğü sunar.

Dijital Ekipman Sürekliliği Çözümünün Faydaları

  • İşbirliği sayesinde her zaman, her yerde gerekli tüm bilgilere erişin. Birleştirilmiş bir ekosistemde becerilerden ve bilgi birikiminden etkili şekilde faydalanın.

  • Yüksek ürün kalitesine ve çevikliğe sahip olun. İhtiyaçlara uygunluğun izlenebilmesi sayesinde fikirden konsept ve üretim aşamasına kadar yüksek katma değerli ürünler yaratın.

  • Pazara daha iyi ürünleri daha hızlı sürün.

  • Üretkenlik artışı ve birleşik proje yönetimi sunan çözümleri hemen ve kolayca harekete geçirin.

  • Uygun maliyetli proje yönetimini verimli kaynak kullanımı, risk hafifletme ve sorun çözümü sağlayacak şekilde entegre edin.