Ekipman Geliştirme Çalışmaları

Hizmeti, Endüstriyel Ekipman geliştirme sürecinin ön saflarına yerleştiren, 3DEXPERIENCE® platformu tarafından desteklenen bir endüstri çözümüdür. İmalatçılar makine randımanına ya da makinenin çalışma süresine bağlı olan yeni servis teklifleri geliştirerek gelirlerini artırabilirler. Servis gereklilikleri tasarıma dahil edilerek, makinelerin bakımı daha hızlı ve daha kolay yapılabilecek ve duruş süresi minimum düzeyde kalacaktır.

Uçtan uca dijital süreklilik, imalatçıların servis operasyonlarının en erken tasarım aşamalarında dikkate alındığından ve bakım yönergelerinin açık, müşterinin kurulumuna uyarlanmış ve daima güncel olduğundan emin olmalarını sağlar. Dijital “çalışır” görünümü, bakım müdahalelerinin rasyonelleştirilmesine ve ekipmanın yaşam döngüsü süresince, gerçekleştirilen her işlemin takip edilmesine yardımcı olur. Bu uyarlanmış hizmet düzeyi, ekipmanın çalışmama süresini azaltmak ve çalışma performansını artırmak için önceden planlanabilir bakım takvimi sunar.

Ekipman Geliştirme Çalışmaları Çözümünün Faydaları

  • Servis giderlerini düşürün

Bakım gereksinimleri tasarım aşamalarının başlarında dikkate alınır. Daha az sayıda müdahaleyle birlikte, bakım hizmeti verilebilecek bileşenler tasarlamak, üretimin kesintiye uğradığı süreyi ve bakım maliyetlerini en aza indirir.

  • Gelirleri artırın

Normal şartlarda makinelerini satan Endüstriyel Ekipman imalatçıları, daha geniş bir pazara hitap eden yeni servis teklifleri geliştirerek gelirlerini artırabilirler.

  • Müşteri memnuniyetini artırın

Genel bir üst düzey görünümden yedek parça düzeyine kadar, müşterinin çalışır durumdaki kurulu sisteminin dijital bir “çalışır” görünümünü tutun.

BİZ SİZİ ARAYALIM