Ekipman Geliştirme Çabaları

Ekipmanın durma süresini azaltmak ve çalışma performansını artırmak için önceden planlanabilir bakım takvimi sunar.

Hizmeti, ekipman geliştirme sürecinin ön saflarına yerleştiren, 3DEXPERIENCE platformu tarafından desteklenen bir endüstri çözümüdür. İmalatçılar makine randımanına ya da makinenin çalışma süresine bağlı olan yeni servis teklifleri geliştirerek gelirlerini artırabilir. Servis gereklilikleri tasarıma dahil edilerek, makinelerin bakımı daha hızlı ve daha kolay yapılabilir. Durma süresi minimum düzeyde kalır.

Uçtan uca dijital süreklilik; servis operasyonlarının erken tasarım aşamalarında dikkate alınmasını sağlar. Bakım yönergeleri açık, müşterinin kurulumuna uyarlanmış ve daima güncel haldedir. Dijital “çalışır” görünümü, bakım müdahalelerinin rasyonelleştirilmesine ve ekipmanın yaşam döngüsü süresince, gerçekleştirilen her işlemin takip edilmesine yardımcı olur. Böylece, ekipmanın durma süresini azaltmak ve çalışma performansını artırmak için planlanabilir bakım takvimi sunar.

Ekipman Geliştirme Çabaları

  • Servis giderlerini düşürün
    Bakım gereksinimleri tasarım aşamalarının başlarında dikkate alınır. Daha az sayıda müdahaleyle birlikte, bakım hizmeti verilebilecek bileşenler tasarlanır. Böylece üretimin kesintiye uğradığı süre ve bakım maliyetleri en aza indirilir.
  • Gelirleri artırın
    Normal şartlarda makinelerini satan Endüstriyel Ekipman imalatçıları, daha geniş bir pazara hitap eden yeni servis teklifleri geliştirerek gelirlerini artırabilir.
  • Müşteri memnuniyetini artırın
    Genel bir üst düzey görünümden yedek parça düzeyine kadar, müşterinin çalışır durumdaki kurulu sisteminin dijital bir “çalışır” görünümünü tutun.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Eş Zamanlı Ekipman Mühendisliği

Gerçek zamanlı mühendislik sayesinde üstün performansa yön verin ve inovasyon için işbirliği yapma potansiyelini açığa çıkarın.

Detaylı Bilgi

Hız İçin Tek Kaynak Yönetimi

Hızlı mühendislik ve üretim için benzersiz bir çözüme sahip olun.

Detaylı Bilgi

Dijital Ekipman
Sürekliliği

Ürün mühendisliğinden, imalat ve servis kadar her yerde, yüksek hızda işbirliği yapma, tasarlama ve üretme özgürlüğü sunar.

Detaylı Bilgi

Ekipman Geliştirme Çalışmaları

Ekipmanın durma süresini azaltmak ve çalışma performansını artırmak için planlanabilir bakım takvimi sunar.

Detaylı Bilgi