Hizmet Olarak Ekipman

Servis sözleşmelerinin ötesine geçin

Bir makinenin çalıştığı her dakika, ek gelir demektir. Hizmet Olarak Ekipman, daha etkili iş operasyonları ve kullanım başına ödeme veya daha da iyisi, sonuç başına ödeme modellerine dayalı daha basit bir finansal model sunar. Bu, OEM müşterilerinin yüksek sermaye harcamaları (CAPEX) satın alma modelini işletme giderleri (OPEX) olarak yönetilen çok yıllı hizmet anlaşmalarıyla değiştirmelerine olanak tanır.

Bu iş dönüşümü, hizmet anlayışını endüstriyel ekipman ürün geliştirme sürecinin ön saflarına yerleştirir. Aynı zamanda OEM ile OEM müşterilerinin çıkarlarını uyumlu hale getirir. Tekrar eden bir gelir akışı sağlar ve OEM’lere gerçek zamanlı operasyon zekası yoluyla çok daha derin bir müşteri yakınlığı sunar.

Makine bakımını makine çalışmaya başlamadan önce planlayın

Hizmet Olarak Ekipman, hizmet anlayışını Endüstriyel Ekipman geliştirme sürecinin ön sıralarına yerleştiren, 3DEXPERIENCE® platformu tarafından desteklenen bir endüstri çözümüdür. Servis gereklilikleri tasarıma dahil edilerek, makinelerin bakımı hızlı ve kolay yapılabilir. Böylece duruş süresi minimum düzeyde kalır. Değişiklikleri yönetmek, sorunları takip etmek ve yenilikleri hızlandırmak için mevcut bilgiler kolay erişilebilir bir hale getirilir. Bu bilgilerin etkili bir şekilde yeniden kullanılma olanağı da kuruluşları bir üst düzeye çıkaracak yeni iş fırsatları yaratabilir.

Ekipman tarafından oluşturulan veriler dahil olmak üzere birden çok heterojen kaynaktan güncel ve güvenilir verilere erişim, kullanıcı tarafından özelleştirilmiş panolarda gösterilir.

Çözümlerimiz

BİZ SİZİ ARAYALIM