Kurumsal Çeviklik

Çeviklik seviyenizi yükseltin

Endüstriyel Ekipman şirketlerinin, şirket içi iletişim kurallarını gevşetmeleri ve çalışanlarını küresel çapta işbirliği içinde çalışabilecek seviyeye getirmeleri gerekiyor. Çevik bir işletme olarak, pazar taleplerindeki değişikliklere hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilir ve teslimat hızını artırabilirsiniz.

Kurumsal Çeviklik, kurumsal bilgi sistemlerini, tedarikçilerin ve müşterilerin ekosistemini çevik bir biçimde yönetme yeteneğidir. Bunun yanı sıra, tek bir doğru bilgi kaynağıyla, her yerden tasarlama, satma, üretme ve hizmet sunma olanağına sahip olunması kurumsal çevikliği artırır

Değişen müşteri taleplerini hızlıca karşılayabilmek için teknolojiyi kullanın

Öngörülemeyen durumlar ortaya çıkabilir ve çıkacaktır. Çevik ve kurumsal işletim sistemlerine sahip hızlı hareket eden işletmeler öngörülemeyen durumların üstesinden gelebilecek ve gücünü koruyacaktır.

3DEXPERIENCE® platformu, her kuruluşa, çevikliklerini korurken gelişme ve hız kazanma imkanı veren uyarlanabilir teknolojiler sunar.

  • Her yerden Tasarım, Satış, Üretim ve Hizmet.
  • Tek bir bilgi kaynağı ile tedarikçiler ve müşterilerle işbirliği yapın
  • İş süreçlerini, dosyalarda bulunan kilitli bilgilerin anlık görüntüleri üzerinde çalışılmasından yapılandırılmış, canlı her zaman güncel verilerle (veri tabanlı olarak da bilinir) çalışılmasına dönüştürün.
  • İşbirliğini geliştirerek ve operasyonların akışını hızlandırarak işletmede farklı iş disiplinleri arasındaki iletişim eksiklerini ortadan kaldırın.
  • Daha geniş bir paydaş yelpazesi arasında işbirliği sağlayın
  • Diğer kurumsal bilgi sistemleriyle entegrasyon sağlama imkanı sunun

Çözümlerimiz

BİZ SİZİ ARAYALIM