Makinenin çeşitliliğini ve performansını her yerden arttırın

Üreticiler bugün, pazardaki taleplere çevik bir şekilde yanıt verebilmek için makinelerinden  yüksek düzeyde işlevsellik ve bağlantı özellikleri bekliyor. Daha akıllı ve birbiriyle bağlantılı olan bir sistem hem birden fazla disiplindeki süreci kolaylaştırır hem de yenilikçi ürünler sunma kapasitenizi artırır.

Yazılım tabanlı makineler, devam eden endüstriyel otomasyon geçişinde bir kombinasyon halinde kullanılmaktadır. Daha fazla sensörün uygulanmasıyla yazılım, makinelerin işlevselliğini iyileştirerek verimliliğini artırabilir. Otonom ekipmanı destekleyebilir ve gerçek zamanlı veriler aracılığıyla üretim hattı performansını iyileştirebilir.

Sistemleri, insanları ve verileri birbirine bağlayarak:

null
Daha iyi tasarımlarla pazardaki taleplere hızlı ve doğru yanıt verin
null
Daha akıllı yeniliklerle rekabet avantajınızı artırın
null
Hataları ve özelleştirme maliyetini azaltmak için tüm makine verilerini optimize edin

Yazılım, ekipman ve kişileri senkronize edin

Dassault Systemès’in 3DEXPERIENCE® platformu, üreticilerin hızlı bir şekilde yenilik yapabilmeleri için çoklu disiplinin karmaşıklığını azaltır. Makinelerinizin birbiriyle iletişim kurduğu ve giderek daha akıllı hale geldiği bağlantılı bir ortam yaratmaya yardımcı olur. Toplanan bilgiler, üretkenliği artırmak ve ürün geliştirme, sipariş karşılama ile hizmet etkinliklerini birden çok konumda birleştirmek için optimize edilebilir.

Çözümlerimiz