Makinenin çeşitliliğini ve performansını her yerden arttırın

Öz Farkındalığa Sahip Yazılım Tabanlı Sistemler Makinenin çeşitliliğini ve performansını her yerden artırın.

Üreticiler bugün, pazardaki taleplere çevik bir şekilde yanıt verebilmek için makinelerinden yüksek düzeyde işlevsellik ve bağlantı özellikleri bekliyor. Daha akıllı ve birbiriyle bağlantılı olan bir sistem hem birden fazla disiplindeki süreci kolaylaştırır hem de yenilikçi ürünler sunma kapasitenizi artırır.

Yazılım tabanlı makineler, devam eden endüstriyel otomasyon geçişinde bir kombinasyon halinde kullanılmaktadır. Daha fazla sensörün uygulanmasıyla yazılım, makinelerin işlevselliğini iyileştirerek verimliliğini artırabilir.

Otonom ekipmanı destekleyebilir ve gerçek zamanlı veriler aracılığıyla üretim hattı performansını iyileştirebilir. Sistemleri, insanları ve verileri birbirine bağlayarak:

  • Daha iyi tasarımlarla pazardaki taleplere hızlı ve doğru yanıt verin
  • Daha akıllı yeniliklerle rekabet avantajınızı artırın
  • Hataları ve özelleştirme maliyetini azaltmak için tüm makine verilerini optimize edin

Yazılım, ekipman ve kişileri senkronize edin

Dassault Systemès’in 3DEXPERIENCE® platformu, üreticilerin hızlı bir şekilde yenilik yapabilmeleri için çoklu disiplinin karmaşıklığını azaltır. Makinelerinizin birbiriyle iletişim kurduğu ve giderek daha akıllı hale geldiği bağlantılı bir ortam yaratmaya yardımcı olur. Toplanan bilgiler, üretkenliği artırmak ve ürün geliştirme, sipariş karşılama ile hizmet etkinliklerini birden çok konumda birleştirmek için optimize edilebilir.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Eş Zamanlı Ekipman Mühendisliği

Gerçek zamanlı mühendislik sayesinde üstün performansa yön verin ve inovasyon için işbirliği yapma potansiyelini açığa çıkarın.

Detaylı Bilgi

Hız İçin Tek Kaynak Yönetimi

Hızlı mühendislik ve üretim için benzersiz bir çözüme sahip olun.

Detaylı Bilgi

Dijital Ekipman
Sürekliliği

Ürün mühendisliğinden, imalat ve servis kadar her yerde, yüksek hızda işbirliği yapma, tasarlama ve üretme özgürlüğü sunar.

Detaylı Bilgi

Ekipman Geliştirme Çalışmaları

Ekipmanın durma süresini azaltmak ve çalışma performansını artırmak için planlanabilir bakım takvimi sunar.

Detaylı Bilgi