Öz Farkındalığa Sahip Yazılım Tabanlı Sistemler

Makinenin çeşitliliğini ve performansını her yerden arttırın

Üreticiler bugün, pazardaki taleplere çevik bir şekilde yanıt verebilmek için makinelerinden daha yüksek düzeyde işlevsellik ve bağlantı özellikleri bekliyor. Daha akıllı ve birbiriyle bağlantılı olan bir sistem yalnızca birden fazla disiplindeki süreci kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda yenilikçi ürünler yaratma ve sunma kapasitenizi de artırır.

Yazılım tabanlı makineler, devam eden endüstriyel otomasyon geçişinde bir kombinasyon halinde kullanılmaktadır. Daha fazla sensörün uygulanmasıyla yazılım, makinelerin işlevselliğini iyileştirerek verimliliğini artırabilir, otonom ekipmanı destekleyebilir ve gerçek zamanlı veriler aracılığıyla üretim hattı performansını iyileştirebilir.

Sistemleri, insanları ve verileri birbirine bağlayarak:

Yazılım, ekipman ve kişileri senkronize edin

Dassault Systemès’in 3DEXPERIENCE® platformu, üreticilerin hızlı bir şekilde yenilik yapabilmeleri için çoklu disiplinin karmaşıklığını azaltır. Makinelerinizin birbiriyle iletişim kurduğu ve giderek daha akıllı hale geldiği akıllı ve bağlantılı bir ortam yaratmaya yardımcı olur. Toplanan bilgiler, üretkenliği artırmak ve ürün geliştirme, sipariş karşılama ile hizmet etkinliklerini birden çok konumda birleştirmek için optimize edilebilir.

Çözümlerimiz

BİZ SİZİ ARAYALIM