Üretime Hazırlık Süreci

Her ürünü, her yerde üretmek için birden fazla tesiste makine istihbaratını, insan yaratıcılığını ve çevik üretim süreçlerini senkronize ederek üreticilere yeni ölçek ekonomileri sağlar. 3DEXPERIENCE® platformu tarafından desteklenen bu çözüm; optimize edilmiş planlama, İmalat Operasyonu Yönetimi (MOM) ve karmaşık küresel ve yerel imalat zorluklarına çözüm üretmek amacıyla sürekli iyileştirme süreçleri tasarlamak için kullanılan sanal bir ortam sunar.

İmalatçılar değişen pazar gereksinimlerine ya da tedarik zincirindeki kesintilere etkili ve hızlı bir şekilde tepki verme esnekliğine ve çevikliğine sahip olurlar. Tam izlenebilirlik ve en iyi uygulamaları birden fazla tesis genelinde paylaşıp yeniden kullanma becerisi sayesinde, üretimi dijital olarak planlayabilirler ve yönlendirebilirler. En karmaşık imalat lojistikleri bile, envanterle ilişkili daha düşük giderler, artırılmış makine verimliliği ve daha yüksek genel randıman için optimize edilebilir.

Üretime Hazırlık Süreci Çözümünün Faydaları

  • Optimize edilmiş planlama

Optimize edilmiş arz ve talep planlama ile programlama süreçleri için satış, faaliyetler, tesis üretim, dağıtım ve iş gücünü tek bir global platformda senkronize edin.

  • Siparişe özel üretim esnekliği

Ek maliyetler ve gecikmeler olmadan, müşteriye özgü ve seri kombinasyonları desteklemek için tüm operasyonel elemanları gerçek zamanlı şeffaflıkla kesin ve tutarlı bir şekilde yönetin.

  • Çevik üretim

Değişen pazar gereksinimlerine ya da tedarik zincirindeki kesintilere etkili ve hızlı bir şekilde tepki verme esnekliği ve çevikliğiyle dünya genelinde üretim sürecinizi optimize edin.

  • Gerçek zamanlı dijital doğruluk

Daha düşük maliyetle daha yüksek kalite için kağıtsız üretime geçmenizi sağlayan %100 dijital yaklaşımdan faydalanın.

  • Global faaliyetleri aralıksız iyileştirme

Küresel ölçekte operasyonel performansın gerçek zamanlı görünümünü sağlayan tümleşik üretim analizleri ve raporlarına sahip olun.

BİZ SİZİ ARAYALIM